Menu Zavřeno
Oprava a lakování vozidel

Oprava a lakování vozidel

Zabýváme se opravami a lakování vozidel všech druhů a kategorií. V případě rozsáhlejšího poškození karoserie zajišťujeme externí mechanické klempířské práce se smluvními partnery. Používáme autolaky celověstově proslulých společností.

Likvidace pojistných událostí

Pro likvidaci pojistných událostí používáme systém Audatex. Vzhledem k tomu, že jsme pouze autolakovna, spolupracujeme se smluvními partnery, kteří se likvidací pojistných událostí zabývají na profesionální úrovni. Poskytují náhradní vozidlo po dobu opravy Vašeho vozu. Drobnější pojistné události jsme schopni vyřešit sami nebo po dohodě se smluvními partnery.

Likvidace pojistných událostí

Naši smluvní partneři

Second Servis
DAMA Fleet
Autotechnik Zralý
Odstranění promáčklin a plast. dílů

Odstranění promáčklin a plast. dílů

Pokud se Vám přihodila drobná nehoda (promáčklina, odřenina, hluboká vryp) jsme schopni Vám ho opravit nebo svařit, pokud to bude technologicky možné. Tyto opravy se dají provést v rozsahu 1 – 3 dnů v závislosti na poškození daných dílů.

Leštění karoserie a světel

Chcete aby se Vaše vozidlo lesklo opět jako nové? Provádíme kompletní leštění karoserie a světel. Používáme brusné a leštící pasty vysoké kvality. Dále používáme vosky na konzervaci laku a externě spolupracujeme se společností, která zajišťuje keramické vosky pro speciální ochranu a životnost laku Vašeho vozu. Co se týče světlometů, spolupracujeme s partnery, kteří dokážou kompletně zrenovovat a nastavit optiku Vašeho světlometu.

Leštění karoserie a světel
Odstranění škrábanců

 

Odstranění škrábanců

Máte na laku Vašeho vozidla drobné škrábance či mechanické poškození? Dokážeme posoudit zda-li je nutno lak pouze vyleštit nebo lakovat. Nechte opravu Vašeho vozidla na profesionálech.

Opravy litých kol

Opravujeme litá i plechová kola buď kompletní renovací včetně pískování nebo provádíme dorbné opravy poškozených částí kola.

Opravy litých kol
Dlouhodobá spolupráce

Dlouhodobá spolupráce

V případě dlouhodobé spolupráce dokážeme zajistit určité benefity včetně časových výhod oprav, předběžných kalkulacího a mnoho dalších výhod.

Dlouhodobě spolupracujeme

Hesti, spol. s r.o.
Na Sadech 12
252 25 Zbuzany

Rudy Bell s.r.o.
Bavorská 856/14
155 00 Praha 5

DAMA Fleet Mgmt. s.r.o.
Jana Nepomuckého 92,
252 19 Chrášťany

Autoklempířství
Martin Marvan

K Pískovně 255
26727 Liteň

Invelt BMW Praha
Jeremiášova 5 / 1127
155 00 Praha 5

Auto Jeremiášova s.r.o.
Jeremiášova 2599/1a
155 00 Praha 5

Bus Progress s.r.o.
Hlavní 389
251 66 Mirošovice

Renovace veteránů
Tomáš Hradecký
Adresa

Karoserie
Daniel Trpák

Bavorská, 856/14
155 00 Praha 13

Autotechnik Zralý s.r.o.
Jindrova 1389/58
155 00 Praha 5

Autoservis BMW
Václav Pošmourný

Adresa

Autoservis BMW
Petr Uhlik

Suchý vršek 2121/2
158 00 Praha 13